כיצד לטפל בשקד שלישי ללא ניתוח

ילדים רבים סובלים מנזלת מרובה, קשיים בנשימה,דיבור מאנפף ונחירות בזמן השינה. כל הסימנים האלה יכולים להעיד על הימצאות שקד שלישי.
שקד שלישי- אנדואיד הוא גידול שמתבלט מתוך הקרום הרירי, כלומר- הוא יוצר חסימה במעבר האוויר. מאחורי האף.
כאשר ילד סובל משקד שלישי יכולה להיווצר סוג של סתימה באף והסתימה הזו היא שגורמת להפרעות נשימה בשינה, נזלת כרונית, נחירות , דלקות חוזרות באוזניים ואף ליקויים בהתפתחות שלד הפנים.
בעיה נוספת שעלולה להיגרם על ידי שקד שלישי היא היפראקטיביות והפרעות התנהגות. הסיבה לכך היא הירידות התכופות בריויון החמצן בדם בזמן השינה ומההתעוררויות של הילד בזמן מחזור שינה אחד. הבעיה נוצרת בעיקר מעייפות- למרות שהילד יראה פעיל יותר הוא בעצם עייף וחסר ריכוז ומכאן גם נובע חוסר השקט הפנימי שלו. מכאן יכולות להתפתח בעיות קשב וריכוז שכן הילד לא ישן טוב ולכן לא מרוכז לא שקט ולא רגוע.
ברפואה הרגילה והקונבנציונאלית הפיתרון לשקד שלישי ופוליפים הוא ניתוח. אמנם מדובר בניתוח פשוט שנעשה תחת הרדמה כללית אך ללא אישפוז וההתאוששות שלו קלה יחסית לניתוחים אחרים- עדיין מדובר בניתוח. כלומר- גם אם רפואית מדובר בתהליך קל ופשוט מהצד של הילד עדיין מדובר בפחדים וחששות לפני הניתוח, הרדמה כללית, התאוששות וכאבים לאחרי הניתוח.
ניתן להיעזר בהומיאופתיה לטיפול בשקד שלישי ובפוליפים.
הטיפול בשקד המוגדל על ידי הומיאופתיה הוא בטוח מכיוון שהטיפול עצמו מגרה את המערכת החיסונית ללא שימוש בתרופות או ניתוח. הטיפול ההומיאופתי הקלאסי מתחשב בכל מכלול החיים של הילד ולא מתמקד רק בבעיה הספציפית ממנה הוא סובל ומהתסמינים.
קודם כל חשוב לבדוק מתי החל להתפתח השקד השלישי, מה הילד חווה באותה תקופה ומה האופי שלו. בגישה ההומיאופתית יש קשר ישיר בין גוף לנפש ולכן אותו שקד מוגדל מעיד על קושי אישי נפשי עמוק יותר של הילד ולא רק בעיה רפואית. הטיפול יעשה בכל מה שקשה לילד ובכל מה שהוא חווה ולא רק בשקד עצמו.
באותו טיפול יש לחפש תרופה שקשורה לסיטואציה בה נמצא הילד ואת מה שהוא חווה ולמצוא את הסיבה שבגללה נהיה חולה- ובה לטפל. לדוגמא- ילד שפיתח שקד שלישי לאחר שנכנס למסגרת בפעם הראשונה. כל מעבר שחווה ילד- מעבר דירה, כניסה למסגרת חדשה, שינויים בתא המשפחתי- כל אלה יכולים להביא למצב של מחלה ובמקרה הזה- שקד שלישי. לכן חשוב מאוד לדעת מה עובר עליו ולספק טיפול הומיאופתי שמתאימה למצב. לאחר תשאול ההורים והילד על המצב הנפשי ניתן להכין את התמצית הטובה והמתאימה ביותר.
בהומיאופתיה יש אלפי טיפולים ותרופות הומיאופתיות ולכן קל להתאים לחולה את התרופה שמתאימה לסיטואציה שלו. אותו טיפול הומיאופתי שיביא לריפוי השקד המוגדל תביא לא רק לטיפול שלו אלא לאיזון כללי של מצבו הבריאותי של הילד ותפתור בעיות נוספות מהן סובל הילד- גם אם הן לא קשורות ישירות להימצאות השקד השלישי. במהרה ירגיש הילד טוב יותר, ויחול שיפור בתחושות הנפשיות והפיסיות שלו.
ההומיאופתיה מחפשת את שורש המחלה- כלומר ממה הכל התחיל. פעמים רבות זה התחיל ממצב שהיווה סוג של טראומה לילד. המטרה היא לרפא את הטראומה שהביאה לצמיחתו של השקד השלישי ולא רק "להעלים" אותו.
בטיפול בילד מתחת לגיל שנה הסובל משקד שלישי אני יש להתייחס גם לאופי ההריון ותחושות האם בהריון, כי בתקופה זו עדיין יש סימביוזה בין האם לילד וסימפטומים שהיו לאם בהריון מרמזים על התרופה ההומיאופתית לה זקוק הילד שכן בהריון הוא מתבטא דרך האם.
רגע לפני ניתוח, מומלץ להגיע לבדיקה ואיבחון ולנסות טיפול שיביא לריפוי ללא תרופות סינטטיות או ניתוח וללא סיכונים מיותרים.

לפרטים: 052-8983860

טיפולים בחיפה, ר"ג וטיפולי זום מהבית

52 תגובות ל- “כיצד לטפל בשקד שלישי ללא ניתוח”

 1. בת 15 רוצה לומר:

  אני בת 15 ויש לי שקד שלישי וקונחיות מוגדלות
  בנוסף הייתי אצל הרופא והוא אמר שיש לי גם פוליפים אאבל הכמות שלא צריך לנתח.
  הרופא א.א.ג המליץ לי לחכות שנתיים כי המצב יכול להישתפר לטובה עם הגדילה.
  אהקונחיות חוסמות לי את הנחיר באף כל פעם בצד אחר וזה מאוד מפריעה לי.
  בבנוסף יש יובש בפה ובגרון ואני נושמת מהפה.
  בהאם עליילחכות עד שהגדל ?

 2. adi רוצה לומר:

  ממה שידוע לי בנושא של שקד שלישי לא מחכים בגילך הרבה כיון שהוא יכול להפריע למעבר החמצן למוח.
  בכל מקרה אם העניין לאיכות החיים שלך הייתי ממליצה כן לטפל. ראיתי הצלחות יפות מאד בטיפול ההומאופתי בשקד שלישי ובפוליפים.
  בברכה
  עדי

 3. אסתי רוצה לומר:

  Aשלום רב
  האם יש אפשרות לרפא שקד שלילי בדרך ההומאופטיה מבלי לוותר על מוצרי חלב וסוכר ?
  בלביתי בת ה- 6 יש שקד שלישי
  בבברכה
  אסתי

 4. adi רוצה לומר:

  אסתי שלום
  אין צורך לוותר על חלב וסוכר כדי לרפא שקד שלישי. הטיפול אינו כרוך בד"כ בשינוי תזונתי
  בברכה
  עדי

 5. אסתי רוצה לומר:

  תודה עבור התשובה
  הקיבלתי עבורה טיפות שרשום עליהם CARC.200C

  ממה זה אומר ?

 6. עדי רוצה לומר:

  זה שם התרופה וצורת הדילול שלה
  בברכה
  עדי

 7. שיר רוצה לומר:

  שלום עדי,
  בתי בת שנה ולאחר צילום איבחנו לה אדנואידים מוגדלים. היא נוחרת בשינה מאז שנולדה וסובלת מנזלת בלי הפסקה. המליצו לי על ניתוח. אני מעוניינת לקבל פרטים על טיפול הומאופתי.
  תודה.

 8. adi רוצה לומר:

  שלום
  ניתן להכנס לדף המידע הנמצא כאן באתר על התהליך הטיפולי או לשוחח על כך טלפונית.
  המספר שלי נמצא בדף "צור קשר" או שאת יכולה להשאיר לי את המספר שלך
  בברכה
  עדי

 9. רחל רוצה לומר:

  מעונינת לדעת לגבי השקד השלישי האם יש טיפול שיכול למנוע ניתוח של השקד השלישי

 10. יפעת רוצה לומר:

  שלום עדי , ביתי בת שנתיים ושלושה חודש' עד לפני חודשיים הכל היה תקין והדיבור השתנה שלה לפני חודשיים החלה לדבר מהאף , הע"ה אינה סובלת מנזלת ואינה נוחרת , אז למה בעצם מדברת מהאף נשמע כאילו תקוע לה משהו בגרון ?. אשמח למידע והמלצה.
  תודה
  יפעת

 11. adi רוצה לומר:

  שלום יפעת
  יכולות להיות לכך מספר סיבות. אני ממליצה לך קודם לבדוק את הסיבי עם רופא המשפחה, ולאחר קבלת האבחון לחזור אלי עם התוצאה- ואז אוכל להמליץ על צורת הטיפול הרצוייה
  בברכה
  עדי

 12. לובה רוצה לומר:

  עדי שלום,
  לבני בן 11 ישנו שקד שלישי מוגדל.הרופא המליץ על ניתוח. הייתי רוצה להתייעץ לגבי דרך ריפוי הומאופתי. תודה לובה

 13. adi רוצה לומר:

  לובה שלום
  כתבתי לך מייל
  עדי

 14. אפרת בארי רוצה לומר:

  שלום עדי,
  בני בן שנתיים ועבר ניתוח להסרת אדנואידים לפני ארבעה חודשים. היה שיפור משמעותי לתקופה של חודשיים, אולם בחודשיים האחרונים חלה החמרה במצב ונראה כי זה חוזר למצב שהיה לפני הניתוח.
  אשמח להגיע עם בני לטיפול או שתוכלי להמליץ לי על מטפל באיזור ירושלים. תודה

 15. adi רוצה לומר:

  אפרת שלום
  שלחתי לך מייל
  בברכה
  עדי

 16. ציונה זפרני רוצה לומר:

  ע עדי שלום,
  בביתי בת ה-8 סובלת משקד שלישי ונוזלים באוזניים.
  הרופאים המליצו לנו על ניתוח שקד שלישי והכנסת צינוריות. הייתי כבר אצל שני רופאים פרטיים שגם המליצו על הניתוח, האם הטיפול ההומופאתי יכול לעזור לה במקרה הן של השקד והן של הנוזלים באוזניים? אציין שהילדה לא סובלת מדלקות גרון או אוזניים, הכל התחיל לפני חצי שנה כתוצאה מירידה בשמיעה התגלה שהיא סובלת מהשקד.
  נא תשובתך אודה, ציונה.

 17. adi רוצה לומר:

  שלום ציונה
  הנוזלים באזניים הם פעמים רבות תוצאה של השקד השלישי. לכן טיפול בו יטפל גם בנוזלים באזניים. מנסיוני ההומאופתיה מטפלת גם בשקד שלישי וגם בנוזלים באזניים וכך מונעת ניתוח
  בברכה
  עדי

 18. רבקה ברבי רוצה לומר:

  יש לי ילד בן שלוש וחצי אחרי בדיקות של רופאים רבים הוחלט על ניתוח פוליפים וכפתורים יש לו איחור בשפה בצורה משמעותית מעוות את הדיבור והדיבור שלו נשמע כמו של תינוק אמרו לי שהומופטיה לא תעזור במקרים אלו האם זה נכון תודה אמא רבקה
  הוות את ה

 19. adi רוצה לומר:

  רבקה שלום
  איחור בשפה הוא תופעה מוכרת במצב של אדנואיד.
  הומאופתיה בהחלט יכולה לעזור גם במקרים האלו, אין סיבה שלא
  אני יכולה להביא לך עדויות למקרים שבהם כמעט לא היה מעבר והיו תופעות נלוות והיה שיפור עצום עם הומאופתיה ובזכות הטיפול הניתוח בוטל
  בברכה
  עדי

 20. מאשה רוצה לומר:

  שלום, יש לי בן כ- 3.7 חודשים. הוא סובל מנחירות מהלידה, ונזלות פנימיות. עשינו ניתוח אדנואידים לפני 3 חודשים. בהתחלה הרגשנו שיפור, אך עכשיו הנחירות וקשיי נשימה חזרו.בנוסף, הילד מתנהג בצורה שתיארת קודם – לא רגוע, מרוב שכנראה הוא עייף וסובל מחסר בחמצן. מה את ממליצה לעשות? תודה מאשה

 21. adi רוצה לומר:

  מאשה שלום
  האפשרות של חזרת אדנואידים לאחר ניתוח קיימת ואכן זה מה שקורה במקרים רבים. אני ממליצה לטפל בהומאופטיה קלאסית בעזרת אבחון מקצועי כדי להמנע מניתוח נוסף (בטיפול האדנואיד נספג חזרה בגוף) וגם כדי למנוע את חזרתו. בעזרת טיפול הומאופתי מקצועי יעברו הנחירות וקשיי הנשימה והוא גם יהיה עירני ורגוע יותר- כי כבר לא יסבול מאדנואידים.
  בברכה
  עדי

 22. לימור רוצה לומר:

  בני בן ה-4 סובל משקד שלישי מוגדל ונוזלים באוזניים.
  הרופא המליץ לנו על ניתוח שקד שלישי והכנסת צינוריות. האם הטיפול ההומופאתי יכול לעזור לו במקרה הן של השקד והן של הנוזלים באוזניים? בני אינו סובל מדלקות גרון או אוזניים. גילינו על השקד השלישי כבר שהיה בן שנה כשעבר ברונכוסקופיה בגלל אסטמה. כעת אינו סובל מהאסטמה ומקבל טיפול מונע. הדבר עלה שוב לפני חצי שנה כתוצאה מירידה בשמיעה ומעקב רופא א.א.ג. האם טיפול הומאופטי יכול למנוע הניתוח? אני חוששת מאוד מההרדמה ומהניתוח. נא תשובתך אודה, לימור.

 23. adi רוצה לומר:

  לימור שלום
  בעזרת הטיפול ההומאופתי ניתן יהיה לרפא גם את השקד השלישי וגם את הנוזלים באזניים ובכך להמנע הן מניתוח שקד שלישי והן מניתוח צינוריות. יתרונו של הטיפול ההומאופתי בכך שבזכותו ניתן להמנע מניתוחים ופעולות פולשניות אחרות ולראות תוצאות יפות תוך חודש-חודשיים.
  בברכה
  עדי

 24. רוני רוצה לומר:

  בני בן שנה ו 9 חודשים. סובל מבעיות נשימה מאז שנולד. הרפואה הקונבנציונאלית מציעה, כמובן, ניתוח להסרת הפוליפ. איזה קשר של גוף ונפש יכול להיות אצל תינוק שגרם להתפתחות פוליפ, וכיצד ניתן יהיה לטפל בכך ברפואה אלטרנטיבית?

 25. adi רוצה לומר:

  יכולות להיות מספר סיבות לקיומו של פוליפ, וגם בעיות נשימה מעידות כל סוג של בעיה על קשר גוף נפש אחר. יש הבדל אם מדובר בנזלת בלבד או אסטמה, דלקת ריאות, התקפי חנק או פוליפים.
  ניתוח אינו מבטיח שהפוליפ לא יחזור או שבעיות הנשימה יעברו.
  כדי להבין יותר לעומק את אופי הבעיה אני זקוקה להרחבה של המידע לגבי קשיי הנשימה וההסטוריה הרפואית שלו.
  לגבי אופן הטיפול אני מזמינה אותך לקרוא בקישור הבא: http://adibrumer.com/treatment
  לכל שאלה שתעלה, אשמח לסייע ולעזור
  עדי

 26. שרון רוצה לומר:

  שלום עדי, קראתי את הכתבה המתומצטת שלך בעיון רב. גם לי יש ילדה הסובלת מאדנואיד מוגדל מלווה בנזלות, נוזלים באוזניים ודלקות ראות חוזרות ונשנות…. אני עצמי רופא קונבנציונאלית אך הייתי רוצה לנסות את הרפואה ההומאופטית (למרות מספר אכזבות בעבר). האם יש לך אפשרות להמליץ לי על משהו/ משהיא טובים בירושלים שאפשר לפנות לשם טיפול? הייכן את מטפלת?

 27. adi רוצה לומר:

  שלום שרון
  אינני מכירה הומאופתים בירושלים באופן אישי, אך את מוזמנת לבדוק באתר האגודה הישראלית להומאופתיה מי מטפל שם: http://homeopathy-israel.co.il
  בהצלחה
  עדי

 28. נורית רוצה לומר:

  עדי שלום,
  בתי בת 7.5 מנוזלת במהלך השנה האחרונה כל הזמן.
  הנזלת סמיכה אבל שקופה בדרך כלל. הילדה כל הזמן עם נזלת באף. רופא א.א.ג אבחנה אדנואיד מוגדל והמליצה על ניתוח.
  אציין שפרט לבעיית הנזלת אין לבתי אף אחד מהתסמינים שפורטו לעיל, תודה לאל, אין בעיות נשימה, נחירות וכיוצ"ב. כמו כן אינני יכולה לקשור בין הופעת הנזלת לארוע מסוים.
  אשמח לקבל את דעתך בעניין האפשרות לטיפול. אציין עוד שניסיון קודם לקחת את בתי להומיאופת לטיפול בנזלת, לא סייע.
  המון תודה,
  נורית
  בתודה מראש,
  נורית

 29. adi רוצה לומר:

  הי נורית
  חסרים לי פרטים כדי לתת לך תשובה מלאה.
  רק אציין שטיפול נקודתי בנזלת ללא טיפול באדנואיד אכן לא יעזור כיון שהגורם לנזלת עדיין נשאר שם- כך שכל טיפול מייבש לא יעבוד לאורך זמן.
  לא ידועים לי הפרטים לגבי הטיפול ההומאופתי הקודם, האם מדובר בהומאופתיה קלאסית?
  בברכה
  עדי

 30. נורית רוצה לומר:

  היי עדי,
  מדובר היה בטיפול משולב של דיקור ומתן פורמולה נוזלית מסויימת.
  כפי שאת מבינה אני מאד מתלבטת האם לתת עוד אפשרות לטיפול הומיאופטי….
  תודה על ההתייחסות!
  נורית

 31. adi רוצה לומר:

  הי נורית
  מנסיוני, דיקור והומאופתיה יכולים לנטרל האחד את השני, כך שעדיף לבחור באחד מהם וללכת איתו, ולא בשניהם באותו זמן.
  לגבי אפשרות נוספת לטיפול הומאופתי- זאת אפשרות, לפעמים זה קשור לכימיה עם המטפל ולא סוג הטיפול. אם תהיי מעוניינת לבחון את האפשרויות נוכל לשוחח על כך טלפונית בהרחבה, אשמח לעזור לך
  בברכה
  עדי

 32. אלישבע רוצה לומר:

  ההיי עדי
  ב בני בן 5.5 יש לו נוזלים באוזניים וחלה ירידה
  בשמיעה. בנוסף, כעת נודע לי שיש לו שקד שלישי
  מוגדל. טופל בדיקור סיני וטיפות סיניות.
  לצערי אין מנוס אצטרך לעשות ניתוח כפתורים.
  שאלתי האם גם להוריד שקד שלישי. תודה עלתשובתך המהירה

 33. adi רוצה לומר:

  אין חובה לבצע אף אחד מהניתוחים הללו. ניתן בעזרת טיפול הומאופתי קלאסי לטפל גם בשקד השלישי וגם בנוזליים באזניים (הם תוצאה של השקד השלישי). שיפור ניתן לראות עד 3 חודשים לאחר תחילת הטיפול ההומאופתי
  בברכה
  עדי

 34. צב רוצה לומר:

  היי,
  יש לי כאבי גרון חוזרים ונשנים המלווים בהתנפחות של השקדים (וגם ככה השקדים שלי גדולים). תחושה של בליעה קשה, ותחושת ליחה שמקשה לנשום.
  רופא אאג העלה אופציה לניתוח הסרת שקדים ובכל פעם שיש דלקת ותמיד היא ויראלית הוא נותן לי כורטיזון.
  אני לא רוצה יותר לקחת את הסטרואידים האלה, ואני לא רוצה לעשות ניתוח, מה החלופות? האם את יכולה להפנות אותי לטיפול רלוונטי באיזור המרכז, ת"א.

  תודה,
  צביה

 35. adi רוצה לומר:

  צביה שלום
  היתה לי מטופלת עם מקרה מאד דומה למה שאת מתארת. סבלה מדלקות גרון לפחות אחת לחודש במשך שנים.
  כבר אחרי חודשיים של טיפול הדלקות הפסיקו לבוא והיא לא נזקקה לאף תרופה אחרת. אוכל לבדוק אם מתאים לה לשוחח ולשתף בחוויה של הטיפול.
  הומאופתיה מאד מומלצת במקרה כזה, כי חזרה לאורך זמן על קורטיזון עלולה להחליש את מערכת החיסון וזה לא פתרון.
  לטיפול באזור המרכז את יכולה לחפש הומאופת באתר האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית http://homeopathy-israel.co.il/
  בברכה
  עדי

 36. פזית רוצה לומר:

  שלום עדי
  ביתי בת 5 ו9 חודשים סובלת מדלקות אוזניים חוזרות ונשנות, עברה ניתוח כפתורים פעמיים, בכל פעם היה שיפור משמעותי עד שהכפתורים נפלו, בפעם השנייה של הניתוח לפני שנה וחצי הרופא המליץ על הסרת השקד השלישי, אך מכוון שבזמן הניתוח היא היתה מקוררת החלטנו לא לעשות זאת,
  כעת הכפתורים בחוץ וכל התופעות חזרו דלקות אוזניים,ירידה בשמיעה, בעיות נשימה בשיינה נחירות ואפילו הרטבה בלילה,
  כמובן ששוב הרופא ממליץ על ניתוח ולפי מה שאני מבינה הבעיות עם השקד השלישי עלולות לחזור, מאוד מעונינים להמנע מניתוח, אנחנו גרים בארצות הברית קליפורניה, ואני לא יודעת למי לפנות פה,
  האם יש לך רעיון? אני מניחה שכדי לטפל את צריכה לפגוש אותה,
  תודה מראש,

 37. adi רוצה לומר:

  כדי לטפל בה אכן אני צריכה לראות אותה.
  לכן אני ממליצה לך בחום לבדוק אפשרות של הומאופת או הומאופתית באזור קליפורניה (לבדוק שזו הומאופתיה קלאסית כי יש כמה סוגים של הומאופתיה) כדי שתהיה הזמינות לטפל בה לפי הצורך ולא בשלט רחוק.
  אני כאן לכל שאלה שעולה ואשמח לסייע
  שיפור משמעותי צריך להתחיל לראות עד חודשיים- שלושה מתחילת הטיפול
  בברכה
  עדי

 38. שלמה רוצה לומר:

  בס"ד
  שלום

  הבן שלי בן 4.5 רופא א.א.ג זיהה שיש לו שיש לו אדונאיד, אבל בבדיקה אצל רופא מנתח הוא גילה שי לו עינבל מפוצל ולכן הוא לא ממליץ על ניתוח למרות שלטענתו יש להם הצלחות גם במקרה כזה. האם לטיפול הומופטי יש תשובה למקרה כזה.

  תודה

 39. adi רוצה לומר:

  כן. ענבל מפוצל אינו מהווה מכשול עבור הטיפול ההומאופתי
  בברכה
  עדי

 40. שלמה רוצה לומר:

  שוב שלום
  זה נכון שבטיפול הומופאטי יש צורך בהתנזרות מהרבה דברים בחיי השיגרה כמו אוכל ודברים אחרים?

 41. עדי רוצה לומר:

  שלום שלמה
  יש גישות מחמירות יותר ויש פחות.
  אני פחות מחמירה כי ראיתי שברוב המקרים זה עובד גם אם כן אוכלים מנטה וקפאין ולא מתנזרים.
  לכן – אין צורך בהתנזרות אלא אם ידועה רגישות מיוחדת (כגון- אם ידועה רגישות לקפה, עדיף להמעיט בו)

 42. אורה רוצה לומר:

  שלום עדי,

  בני בן שנה ותשעה חודשים, מצונן המון, נוחר הרבה פעמים (אם כי כאשר הוא לא מצונן הוא לפעמים לא נוחר בכלל). כמו כן יש לו ירידה בשמיעה (שהחמירה כאשר הבדיקה בוצעה בחורף) וכמעט בכל הפעמים שבדקו היו לו נוזלים באוזניים. הרופא המליץ על ניתוח כפתורים והסרת פוליפ. האם יש פתרונות הומאופתיים? אנחנו גרים בב"ש, האם את יכולה להמליץ על מישהו כאן? עד כמה הטיפול ההומאופתי נותן תוצאות? כי אמרו לנו שלא כדאי לחכות עם הניתוח מעבר לכמה שבועות מאחר וזו תקופה קריטית להתפתחות שפה וירידה בשמיעה עקב הנוזלים יכולה לפגוע בכך.

 43. adi רוצה לומר:

  הטיפול ההומאופתי מאד יעיל מנסיוני, ועל כך יעידו עשרות הורים של ילדים שביטלו ניתוח אדנואיד + כפתורים בזכות הטיפול ההומאופתי אצלי.
  כיון שניתן לראות תוצאות בד"כ תוך עד 3 חודשים מתחילת הטיפול ההומאופתי (לא תמיד בזה מסתיים הטיפול אבל ניתן כבר לראות שיפור משמעותי בזמן הזה) אני חושבת שבהחלט ניתן לבדוק טיפול הומאופתי לפני הבחירה בניתוח.
  אם עניין הזמן מלחיץ אתכם, ניתן להתייעץ עם רופא נוסף לגבי המתנה של 3 חודשים.
  לגבי הומאופת שמטפל בב"ש- מוזמנים לבדוק באתר האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית מי באזור- http://homeopathy-israel.co.il/

 44. חנה רוצה לומר:

  שלום,בני בן 11 ואבחנו אצלו בצילום רנטגן שקד שלישי מוגדל והומלץ ניתוח ע"י ד"ר קרביץ ארקדי.אשמח לקבל ממך יעוץ בנושא במייל המצורף.זה דחוף.תודה.

 45. מיכל רוצה לומר:

  שלום רב, בתי בת 3 ולפני כשבועיים עברה בדיקת שמיעה שאישרה כי אכן אינה שומעת טוב. מבדיקת רופא אא״ג עלה כי יש לה נוזלים באוזניים ויתכן מאוד כי יש לה שקד שלישי מוגדל. יש לציין שהיא נוחרת בלילה ויש לה נזלת באופן כמעט תמידי. הרופא המליץ על מעקב בעוד כ3 חוד אך מחוות דעת נוספת עלה כי מומלץ לעשות צילום באופן מיידי ואם יש צורך לבצע ניתוח בלי להתמעמע וזאת בכדי למזער נזקים שקשורים בשפה. אשמח לקבל ממך מידע בנושא זה וכמובן דרכי טיפול בצורה הומאופתית וכן טווח הזמנים של טיפול כזה עד אשר ניתן לראות שיפור וכמו כן עלויות. בתודה מראש.

 46. סיגלית רוצה לומר:

  שלום רב, בתי תב חמש ואיבחנו אצלה נוזלים באוזניים ולכן נילחה לצילום ושם גילו שקדים מוגדלים ואדנואידים מוגדלים, כמו כן בתי כל הזמן עם נזלת צהובה, נוחרת מאוד וכל הזמן עם פה פתוח כיצד ניתן לעזור לה ללא ניתוח? חשוב לציין שהיא סובלת גם ממיוטוניק דיסטרוםי שפוגע בפנים. אשמח לקבל את תשובתך ותודה מראש

 47. adi רוצה לומר:

  ניתן לרפא בעזרת הומאופתיה.
  עדיף לשוחח בטלפון כדי שאקבל רקע בצורה יותר מלאה
  ואוכל לתת תשובה יותר ממוקדת
  אנא צרי קשר או כתבי לי מספר ליצור עימך קשר בו
  בברכה
  עדי

 48. עמנואל רוצה לומר:

  הי,
  יש לי תינוק בן שבעה חודשים שסובל מחסימה באף בגלל אדונאיד שגורמת לעצירות נשימה בזמן שינה. אף אוזן גרון בדק אותו ושלח אותנו למעבדת שינה. קיבלנו הבוקר את התוצאות שהעידו על כך שיש לו הפרעה חמורה ושצריך לטפל בזה בהקדם האפשרי. עצר את נשמתו משהו כמו 286 פעמים במהלך הלילה.ביום חמישי בבוקר יש לנו פגישה עם הרופא אף אוזן גרון ורוב הסיכויים שמתכוונים לנתח אותו כבר באותו יום. אני כמובן נורא חוששת ורציתי לשאול אותך אם בגיל הזה ההומאופתיה פתרון אפשרי. מקווה שת׳וכלי לענות לי בהקדם,
  בברכה , עמנואל,

 49. adi רוצה לומר:

  שלום עמנואל
  בהחלט כן, אין כל בעיה לטפל בהומאופתיה בגיל הזה ואף בגילאים צעירים יותר. תינוקות מגיבים להומאופתיה היטב ובמהירות, וניתן לצפות לשיפור משמעותי בטיפול הומאופתי בשקד שלישי בטווח של חודש- חודשיים מתחילת הטיפול.
  בברכה
  עדי

 50. Tanya רוצה לומר:

  עדי, שלום. הבן שלי שהוא בן שנה ו7 סובל מדלקות אוזניים חוזרות, עדיין לא בדקו לא מצב של אדנויד( כנראה מוגדל) כאשר הוצאנו אותו מהגן לתקופה של חודשיים לא היה חולה אך הנוזל באוזניים לא התייבש, חזרנו לגן ושוב פעם כל וירוס, כל הצטננות עושים לו דלקת באוזניים והוא מתחיל טיפול אנטיביוטי… אים יש פטרון בתחום הומאופתי בנוגע לבעיה שלנו?
  תודה. בברכה, טניה

 51. adi רוצה לומר:

  שלום טניה
  לא רק שניתן, אלא חשוב מאד לחזק את מערכת החיסון של בנך כדי שלא יידבק בכל פעם בוירוס. לפי מה שאת מתארת, נשמע שבנך עונה על הגדרת ילד רגיש, החולה לעתים קרובות כשהוא בגן, ובזה ניתן ורצוי לטפל בהומאופתיה. (גם ללא המצאות שקד שלישי- יש לו נטייה לחלות לעתים קרובות וזה כשלעצמו אינדיקציה לטיפול לחיזוק מערכת החיסון). אנטיביוטיקה לטווח הארוך מחלישה את הגוף ואת מערכת החיסון ולכן אני ממליצה לבדוק פתרון שיוריד את תדירות המחלות ולא יטפל רק ב"כיבוי שריפה" נקודתית.
  בברכה
  עדי

 52. אילנה אמא מודאגת מאוד רוצה לומר:

  היי עדי היום הייתי אצל רופא מומחה אאג הוא אמר שיש לילדה שלי בת השלוש וחצי יש לה שקדים מוגדלים ממש ושקד שלישי מוגדל ויש לה הרבה מים באוזניים ושאלתי אותו לגביי הומופאתיה כי הדבר האחרון שאני רוצה עבורה זה ניתוח אז התגובה שלו הייתה זה כמו שאתה שאת הולכת לעשות ניתוח אף ויעשו לך ניתוח להגדלת חזה בקיצור אמר שזה לא עובד לא במצב שלה ואני רוצה להגיע אליך כמה שיותר מהר אבל רק עוד חודש זה הרבה זמן
  ולדעת מה הסיכויים שזה יעזור לה ולכמה זמן ההשפעה של הטיפול הזה הרופא הוריד אותי לגמרי מהתקווה שמשהו אחר יעזור לה אשמח לתשובה חזרה….

השארת תגובה