החזון שלי

מטרתי היא לחזק את מערכת החיסון כך שתדע להתמודד עם בעיות ופתולוגיות, קלות כקשות, בצורה יעילה ומהירה.

למשל, במקרה של חולשה חיסונית, ניתן לראות כי טיפול הוא יעיל, כשלא צריך לחזור כל חורף (או כל חודש חודשיים, ויש מקרים של ילדים אצלם יש הפרש של ימים אחדים בלבד בין מחלה למחלה) לרופא, כיון שהבעיה חזרה. פעמים רבות באו אלי הורים עם ילדים שהיו פעם אחר פעם אצל הרופא- עם דלקת אזניים חוזרת, עם ברונכיטיס שבא כל חורף, התקפי קוצר נשימה חוזרים, וירוסים חוזרים ונשנים, אפטות, שלשולים, סטרידו ועוד בעיות שונות. ריפוי אמיתי הוא זה המחזק את מערכת החיסון כך שתדע להתמודד עם זיהומים ובעיות שונות בצורה יעילה ומהירה יותר.

חשוב לי לשמור על טיפול ממוקד ביותר עבור האדם שבא לטיפול. מרשם לתרופה ניתן רק לאחר אבחון מעמיק ויסודי, בצורה שתטפל בצורה הטובה והמתאימה ביותר עבור אדם זה. טיפול כזה יביא לחיזוק של מערכות רבות בגוף ותחושה נפשית טובה יותר. טיפול נכון מביא לא רק להיעלמות הסימפטומים בגללם באתם, אלא לשינה טובה יותר, מרץ ואנרגיה, ויטאליות גבוהה, שיפור התחושה הכללית, עיכול טוב יותר ושיפור כללי בכל הגוף.

בעבודתי אני כוללת שילוב גישות של מספר הומאופתים מובילים בתחום. (ויטולקס, סכולטן, הרשקו, שנקראן). בדרך זו אני מצליבה מידע שמתקבל בטיפול ומגיעה להבנה עמוקה של התרופה ההומאופתית הנדרשת לטיפול בבעיה.

חשוב שמחוייבות לטיפול תגיע גם מצד ההומאופת וגם מצד המטופל: אני מתחייבת להיות קשובה לצרכיך, מקצועית בתחום וזמינה. אני לרשותכם בכל שאלה העולה במשך הטיפול. חשוב שתהיו גם אתם מחוייבים לטיפול- להגיע למפגשים שנקבעו, לעדכן בשינויים ולפעול לפי ההוראות שנתתי.

והכי חשוב- כפי שאמר הנמאן: להביא לריפוי מהשורש- בצורה העדינה והקבועה ביותר!